Zámek Mikulov

Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace
Zámek 1/4
692 01 Mikulov


tel.: 519 309 019
rmm@rmm.cz


GPS: 48.8068175N, 16.6367019E


IČO: 00089613
DIČ: CZ00089613


ID datové schránky: r45k7hc

Objednávky prohlídek do muzea na zámku v Mikulově

(pokladna, informace)
tel.: 519 309 014, 777 061 230
pokladna@rmm.cz
ředitel
Mgr. Petr Kubín
tel.: 519 309 013
kubin@rmm.cz
zástupce ředitele
Ing. Jana Souchopová
tel.: 519 309 011
souchopova@rmm.cz

Karel Valenta
tel.: 519 309 012, 777 061 228
valenta@rmm.cz
ekonomický úsek
Jana Picková
tel.: 519 309 015
pickova@rmm.cz

Ing. Jana Souchopová
tel.: 519 309 011
souchopova@rmm.cz
správa budov
Karel Valenta
tel.: 519 309 012, 777 061 228
valenta@rmm.cz
pronájmy
Mgr. Kamila Kmetová Ph.D.
tel.: 519 309 018, 777 061 295
pronajmy@rmm.cz
historie
Mgr. Kristýna Jandová
tel.: 519 309 028, 720 078 864
jandova@rmm.cz

Mgr. Miroslav Koudela
tel.: 519 309 022, 777 061 296
koudela@rmm.cz
textil
soudobé dějiny
fotografie, pohlednice a videozáznamy
vinařství
Horní synagoga v Mikulově
Mgr. Josef Šuba
tel.: 727 955 992
suba@rmm.cz
archeologie
Mgr. František Trampota Ph.D.
tel.: 777 061 293
trampota@rmm.cz
zoologie
entomologie
paleontologie
geologie
RNDr. Petr Macháček, CSc.
tel.: 519 309 024, 777 061 297
machacek@rmm.cz
botanika
Mgr. Adam Knotek
tel.: 519 309 029
knotek@rmm.cz
odborná knihovna
fotoarchiv
Zdeňka Vašková
tel.: 519 309 019
vaskova@rmm.cz z
konzervační dílny
Kateřina Pokorná
tel.: 607 007 587
pokorna@rmm.cz

Mgr. Jiří Sekereš
tel.: 607 007 586
sekeres@rmm.cz

Svatoslav Florian
rmm@rmm.cz
redaktorka
Ing. Stanislava Vrbková
tel.: 519 309 027
vrbkova@rmm.cz
správce depozitáře historie
Mgr. Filip Brichta
tel.: 608 888 679
brichta@rmm.cz
projekty pro školy
Jana Šlancarová
tel.: 607 007 588
edukace@rmm.cz
výtvarná dílna
propagace
projekty pro školy
Jana Frantelová
tel.: 519 309 021, 777 061 225
frantelova@rmm.cz z
vedoucí průvodců
Mgr. Martina Daňková
tel.: 777 061 230, 519 309 014
pokladna@rmm.cz
správa IT
Milan Karásek
tel.: 519 309 026, 773 061 090
karasek@rmm.cz
 Pavlov – archeopark
Archeopark Pavlov
23. dubna 264
692 01 Pavlov

GPS: 48.8776256N, 16.6759125E

tel.: 519 322 126
e-mail: archeopark@rmm.cz
www.archeoparkpavlov.cz
 Synagoga v Mikulově
Horní synagoga
Husova 13
692 01 Mikulov

GPS: 48.8076972N, 16.6360742E

tel.: +420 727 914 223
e-mail: synagoga@rmm.cz
 Dolní Věstonice – Život pod Pálavou
Dolní Věstonice
691 29 Dolní Věstonice 11

GPS: 48.8881908N, 16.6437239EE

tel.: 731 316 075, 733 547 830
dv@rmm.cz
 Diváky – Památník bratří Mrštíků
Památník bratří Mrštíků
691 71 Diváky 57

GPS: 48.9890569N, 16.7880911E

tel.: 775 061 986 – Jaroslav Němeček
pokladna@rmm.cz
© Regionální muzeum v Mikulově 2016